Про компанію БонПос

Компанія БонПос на сьогоднішній день один з провідних виробників бондарної продукції в Україні. Ми почали свою роботу в 2003 році з ретельного аналізу особливостей ринку і технології виробництва. Для цієї мети ми залучили досвідчених фахівців, які знають всі тонкощі створення виробів з дерева. Ми увійшли на ринок не з одиничними товарами, а з повноцінною лінійкою бондарних виробів, представлених в різних обсягах.

Такий комплексний підхід до справи дав свої плоди - на даний момент в нашому асортименті представлено понад сто позицій і цей список постійно поповнюється цікавими новинками. На нашому сайті ви можете придбати:

 • Бондарні вироби
 • Дерев'яний посуд для кухні та бару;
 • Меблі з натурального дерева;
 • Сувеніри.

Щорічні обсяги виробництва досягають 100 000 одиниць! Вироби поставляються не тільки по всій Україні, а й в Польщу, Італію, Німеччину, а також країни Прибалтики. Вся продукція компанії БонПос представлена ​​на нашому офіційному сайті bonpos.ua.

Замовляючи нашу продукцію, покупець отримує бондарські вироби безпосередньо з заводу - при цьому вам не потрібно витрачати час на пошук потрібного виробу в роздрібних магазинах.

Виробництво бондарної продукції Бонпос

Сам завод бондарної продукції знаходиться в Каневі (Черкаська область) - сумарна площа цехів і складів займає більше 1.5 га. На сьогодні на виробництві працює 70 осіб, які ретельно стежать за якістю дерев'яних виробів на кожному етапі виготовлення. На виробництві розташовується 8 цехів:

 • сушильний;
 • розпилу;
 • деревообробний;
 • складальний;
 • випалу;
 • пакувальний;
 • цех з виробництва паливних брикетів «Піні-кей»;
 • металообробний.

Екологічність бондарних виробів БонПос гарантована!

Кожен етап виробництва ретельно контролюється, починаючи з відбору матеріалів. Для створення виробів використовується дуб і липа з Кіровоградської та Черкаської областей, яка проходить обов'язковий радіологічний контроль. Закупівля матеріалів проводиться тільки в лісових господарствах в рамках офіційного тендеру. Для виробництва відбирається найщільніша деревина (з максимальною кількістю кілець): вік дуба складає 80-100 років. Виробництво бондарних виробів комп'ютеризовано, а цеха складання і зберігання забезпечені системою клімат-контролю.

У виробництві використовується метод розколу дуба і радіального розпилу. Сегменти-заготовки ретельно висушуються, а потім обробляються за допомогою верстатів. Однак складання та перевірка на відсутність браку виробів проводяться вручну. Такий підхід - запорука високої якості!

Ми вміємо робити якісні дерев'яні вироби!

Наша дерев'яні вироби розраховані на справжніх цінителів бондарного мистецтва. Ми пропонуємо нашим покупцям бочки і діжки, які виготовляються без клеєння. Що б ви не зберігали в такій ємності, від алкоголю до різноманітної їжі або меду - продукт придбає особливий аромат і смак завдяки природним властивостям дуба і липи. Якісні і практичні дубові меблі, дубові водоспади і шайки БонПос також порадують вас своїм зовнішнім виглядом і тривалим терміном служби.

На нашу продукцію поширюється гарантія терміном у 12 місяців.

Виготовляємо нестандартну бондарную посуд і дерев'яні вироби під замовлення.