Щипці для діжки

Щипці для діжки — вироби з розряду кухонних пристосувань, призначені для зручного вилучення капусти, огірків, яблук, м'яса і риби з великих ємностей. Щипцями стандартного формату легко накладати овочі та інші соління, вони не вислизають з рук, не окислюються в процесі використання. Компанія БонПос рекомендує купити кухонні щипці в інтернет-магазині разом з діжкою.

Які бувають щипці для діжки?

Бувають щипці для діжки різних розмірів і конфігурацій. Ми вважали за краще запропонувати клієнтам моделі стандартного формату — у формі великого пінцета з тупими кінцями. Такі вироби, на відміну від гострих аналогів, не порушують цілісність овочів при контакті з ними. Що стосується параметрів, то кращим рішенням буде варіант з довжиною 30 см і відстанню між елементами в нижній частині 8 см.

Які бувають особливості щипців для діжки?

Особливості щипців для діжки полягають в застосуванні різних сортів деревини. В каталозі запропоновані вироби з:

  • дуба віком 80-100 років — міцність, стійкість до розтріскування;
  • липи — доступна ціна, відмінні експлуатаційні характеристики.

Перш ніж відправити деревину у виробництво, співробітники БонПос ретельно відбирають матеріал, вибраковують непридатні для застосування зразки. Будь-яка деревина проходить радіологічний контроль, що виключає застосування екологічно небезпечних матеріалів.

Кожен елемент щипців проходить додаткову обробку щоб не було шорсткостей, нерівностей, зазубрин. Детально продумана система зберігання готових виробів сприяє збереженню природних характеристик деревини. Для складу обрано приміщення з підтриманням оптимального мікроклімату. Наші покупці отримують функціональні щипці, які будуть використовуватися довгі роки.

Купити щипці для діжки в Україні від виробника

Компанія БонПос пропонує купити щипці для діжки в Україні від виробника за прийнятною ціною. На всю продукцію, представлену на офіційному сайті, не передбачені торгові націнки. У нас вигідно купувати вироби роздрібним покупцям та рітейлерам.

БонПос з 2003 року працює в бондарній сфері, регулярно розширюючи асортимент новими найменуваннями продукції. Позитивна репутація-найкраще підтвердження того, що з нами вигідно і комфортно взаємодіяти оптовим і роздрібним клієнтам. БонПос-надійний і добропорядний постачальник бондарної продукції.

Як купити щипці для діжки?

Оформіть замовлення на сайті, вибравши відповідні товарні позиції. Правильно вкажіть персональні дані. Зв'яжіться з менеджером по багатоканальному телефону або замовте зворотний дзвінок, якщо з'явилися питання.

Доставку щипців здійснюємо в будь-який регіон України, користуючись послугами Нової пошти та Укрпошти. Терміни доставки-кілька днів з моменту відправки. Відправляємо покупки:

  • день у день при замовленні до 17.00;
  • у найближчий робочий день при оформленні замовлення у вихідні дні та святкові дні.

Вартість доставки розраховується індивідуально. Для жителів Харкова доступна послуга самовивозу.

Дубові бочки від виробника БонПос

Власне виробництво
Оперативна доставка
Ручна збірка
Радіологічний контроль
Сертифіковані матеріали
Неповторний аромат
Усунення домішок
Насичення смаку
Середній випал


Лідер продажу!
Щипці кухонні дерев'яні (дуб)
Щипці кухонні дерев'яні (дуб)
щипці дуб 80-100 років
60 грн
Лідер продажу!
Щипці кухонні дерев'яні (липа)
Щипці кухонні дерев'яні (липа)
щипці липа
55 грн
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)