Дубові бочки (анкера)

Дубові бочки анкер — функціонально аналогічні класичній бочці, але відрізняються зовнішніми характеристиками. У конструкції анкера передбачена ручка для зручного переміщення, у нього овальна форма. Підходять для зберігання і транспортування спиртних напоїв — коньяку, віскі, вина, самогону, настоянок, квасу, інших напоїв. У компанії "БОНПОС" безліч цікавих пропозицій — діжок анкерів різного літражу для представників бізнесу і приватних покупців.

Які бувають об'єми дубових діжок?

У нашому каталозі запропоновані анкери об'ємом 7 літрів. Це оптимальне рішення для виноробної продукції, коньяку і віскі, самогону та інших напоїв. Транспортувати алкогольні напої в такій тарі зручно, оскільки її в наповненому вигляді легко піднімає людина будь-якої комплекції.

Семилітрові ємності добре підходять для презентацій, розміщення в залі ресторану, будь-якого іншого закладу. З анкерів такого формату зручно розливати напої учасникам грандіозного застілля. Барила анкер прикрасять своїм зовнішнім виглядом будь-який застілля зі стравами української кухні.

Які бувають особливості дубові барила?

Дубовий бочонок анкер, незважаючи на овальну форму, впливає на смакові характеристики напою, як і бочка з натуральної деревини:

  • насичує букетом ароматів — завдяки танінам, які містяться в деревині;

  • сприяє тривалому зберіганню алкоголю — наявність дубильних речовин забезпечує знезараження вмісту;

  • напої не схильні до негативного впливу сонячних променів — дуб захищає від впливу УФ-променів.

Анкер виготовляється з дуба віком 80-100 років, який проходить радіологічний контроль, попередньо обробляється і розколюється на клепки. Основа ручки, а також обручі виготовлені з оцинкованої або нержавіючої сталі, яка не схильна до корозії, може тривалий час перебувати в холодному і вологому приміщенні.

Купити дубові барила анкер в Україні від виробника

Компанія "БОНПОС" — надійний постачальник бондарної продукції з дуба. Пропонуємо купити дубові барила анкер у відмінній якості виконання, за ціною виробника. Вручну виготовлена тара з дуба в нашому каталозі пропонується за більш вигідною ціною, ніж у посередників. Готові барила до відправки покупцеві зберігаємо в спеціально обладнаних приміщеннях з ідеальною системою кондиціонування і підтримки потрібного температурного режиму.

Як купити дубові барила анкер

Купити дубові барила анкер на сайті bonpos.ua може представник будь-якого регіону України, за винятком територій, які тимчасово окуповані. Оформлення онлайн-замовлення займає лічені хвилини, а доставка Новою Поштою — кілька днів.

Вартість доставлення не включена в ціну товару, визначається логістичною компанією відповідно до відстані між пунктами відправлення та отримання. Клієнти, які не можуть замовити доставлення вантажу Новою Поштою, користуються послугами Укрпошти.

Дубові бочки від виробника БонПос

Власне виробництво
Оперативна доставка
Ручна збірка
Радіологічний контроль
Сертифіковані матеріали
Неповторний аромат
Усунення домішок
Насичення смаку
Середній випал


Лідер продажу!
Анкер дуб 7 л горизонтальний (нержавіючий обруч)
Анкер дуб 7 л горизонтальний (нержавіючий обруч)
анкер, підставка, кран, пробка, інструкція нержавіюча сталь
1400 грн
Лідер продажу!
Анкер дубовий 7 л (нержавіючої обруч)
Анкер дубовий 7 л (нержавіючої обруч)
анкер, підставка, кран, пробка, інструкція нержавіюча сталь
1400 грн
Лідер продажу!
Анкер дуб 7 л горизонтальний (оцинкований обруч)
Анкер дуб 7 л горизонтальний (оцинкований обруч)
анкер, підставка, кран, пробка, інструкція оцинкована сталь
1190 грн
Лідер продажу!
Анкер дубовий 7 л (оцинкований обруч)
Анкер дубовий 7 л (оцинкований обруч)
анкер, підставка, кран, пробка, інструкція оцинкована сталь
1190 грн
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)