Дерев'яні відра для лазні

Відра для лазні — аксесуари, що забезпечують комфорт при лазневих процедурах. Використовуються для підношення води, запарювання віників, інших цілей. Відра знадобляться для виконання інших господарських завдань. Інтернет-магазин БонПос пропонує моделі з натуральної деревини — липи і дуба відмінної якості, які пройшли попередню обробку. Наші бондарські вироби користуються популярністю на ринку України з 2003 року.

Які бувають відра для лазні?

Відра для лазні класифікуються за кількома критеріями:

  • обсяг — на 10 та 15 літрів:

  • особливості конструкції — з кришкою і без кришки;

  • матеріалом виготовлення — дуб, липа.

Вибираючи модель, наші клієнти керуються особливостями застосування відер, вартістю і характеристиками матеріалу. Відра з кришкою - відмінне рішення для запарювання віників, моделі без кришки теж можна використовувати для таких цілей, але запарювання віників не буде настільки якісним, як з кришкою. Вироби об'ємом 15 літрів підніме не кожен дорослий чоловік, що слід враховувати при підборі оптимального рішення.

Які бувають особливості відра для лазні?

Особливості відра для лазні визначаються матеріалом, способом виготовлення і іншими нюансами. Майстри БонПос створюють відра вручну, ретельно підбираючи дубову або липову деревину. У деревині містяться корисні речовини, які поступово насичують воду, налиту в відро.

Збірка проводиться в кілька етапів, із застосуванням обручів з нержавіючої сталі, які стійкі до зносу в умовах високих температур та вологості. Щоб запропонувати клієнтам екологічно безпечні ємності для води, перед тим як деревина надійде у виробництво, вона проходить радіологічний контроль.

Купити відра для лазні в Україні від виробника

Купити відра для лазні в Україні від виробника, скориставшись послугами БонПос можуть як приватні особи, так і представники бізнесу. Наша компанія активно взаємодіє з клієнтами, які хочуть вигідно придбати бондарную продукцію і оперативно отримати її, проживаючи в різних куточках України. БонПос — надійний постачальник відер, ковшів і інших лазневих аксесуарів на український ринок, працюємо з 2003 року.

Як купити відра для лазні?

Обслуговуємо клієнтів з усіх регіонів України, крім окупованих територій. Для оформлення замовлення виконайте дії:

  • оберіть вподобане відро;

  • заповніть форму замовлення, вказавши коректно варіант оплати і спосіб доставки - Укрпошта, Нова Пошта, самовивіз з пункту видачі в Харкові;

  • підтвердіть покупку товарів.

Якщо клієнт встиг купити відра для лазні в робочий день до 16.00, вони будуть відправлені в той же день, після зазначеного часу — наступного робочого дня. Замовлення, оформлені у вихідні, відправляємо в понеділок. При самовивозі товар можна забрати протягом 3-х днів в пункті видачі за адресою: м Харків, Плеханівська 129/1.

Вартість доставки розраховується індивідуально, з урахуванням ваги покупки, відстані між пунктами відправлення та доставлення.

Дубові бочки від виробника БонПос

Власне виробництво
Оперативна доставка
Ручна збірка
Радіологічний контроль
Сертифіковані матеріали
Неповторний аромат
Усунення домішок
Насичення смаку
Середній випал


Лідер продажу!
Цебро дубове з дужкою БонПос 10 л
Цебро дубове з дужкою БонПос 10 л
цебро, інструкція нержавіюча сталь
920 грн
Лідер продажу!
Цебро-запарник дубове з дужкою БонПос 15 л
Цебро-запарник дубове з дужкою БонПос 15 л
цебро, інструкція нержавіюча сталь
1330 грн
Цебро липове з дужкою БонПос 10 л
цебро, інструкція нержавіюча сталь
595 грн
Цебро соснове з дужкою БонПос 10 л
цебро, інструкція нержавіюча сталь
450 грн
Лідер продажу!
Цебро-запарник липове з дужкою БонПос 15 л
Цебро-запарник липове з дужкою БонПос 15 л
цебро, інструкція нержавіюча сталь
800 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)