Дерев'яна обробна дошка

Дошка обробна дерев'яна — аксесуар, без якого неможливо обійтися на кухні при приготуванні гарячих страв, нарізці овочів для салатів, готових м'ясних виробів, сирів та інших продуктів. Аксесуар використовується щодня, і щоб він служив довгі роки, в якості матеріалу доцільно застосовувати міцну і надійну натуральну дубову деревину. Інтернет-магазин БонПос пропонує якісні обробні дошки з дуба віком 80-100 років.

Які бувають дошки обробні з дерева?

Бувають дошки обробні з дерева двох видів:

  • 42 см;

  • 50 см.

Моделі надійні і масивні, тому на них зручно різати овочі, м'ясо, рибу будь-якого розміру. Дошка не буде ковзати по столу — процес займе набагато менше часу ніж з використанням легкої обробної дошки. Моделі чудово підходять для застосування на кухні ресторану, бару, кафе, піцерії.

Торцева обробна дошка — які бувають особливості?

Торцева обробна дошка виготовлена ​​з натурального дуба, який пройшов передвиробничу підготовку та радіологічний контроль. Дошки виготовляються вручну.

Матеріал ретельно обробляється, в результаті чого покупець отримує товар з рівною поверхнею, без задирок і шорсткостей. Користуватися такою дошкою безпечно — виключено пошкодження рук.

Щоб готовий виріб зберегло функціональні характеристики, для зберігання передбачені особливі умови — склад з кондиціонером, який підтримує оптимальний температурний режим. Наша бондарна продукція — найкраща на ринку України.

Купити обробну дошку в Україні від виробника

Пропонуючи купити дошку в Україні від виробника, інтернет-магазин БонПос гарантує поставку високоякісних виробів з натуральної деревини. Ціни на наші дошки без торгових націнок, а це значить, наші клієнти — приватні особи і власники бізнесу —  економлять на покупках. Ми з 2003 року працюємо в сфері бондарних виробів, маємо колосальний досвід і знаємо, що потрібно сучасному покупцеві.

Як купити дошку з дерева?

Перед тим як купити дошку з дерева, виберіть відповідну модель — можна замовити одночасно кілька товарів, об'єднавши їх в одне замовлення. Форма замовлення проста і зрозуміла для клієнта з мінімальними для користувача навичками придбання товарів в інтернеті. З усіх питань звертайтеся до менеджерів:

  • телефон - 0800339614;

  • електронна пошта - zakaz@bonpos.ua;

  • замовлення зворотного дзвінка - зелена кнопка внизу сторінки.

Відправляємо посилки післяплатою, користуючись послугами Нової Пошти та Укрпошти. Замовлення, оформлені в робочі дні до 16.00 відправляються в той же день, після зазначеного часу — наступного робочого дня. Якщо Ви замовили товари в вихідний день, відправимо замовлення в понеділок. Для жителів Харкова доступний самовивезення - вул. Плеханівська 129/1.

Тарифи на доставлення встановлюються компаніями, вартість формується виходячи з ваги вантажу, відстані між Харковом та пунктом доставлення.

Дубові бочки від виробника БонПос

Власне виробництво
Оперативна доставка
Ручна збірка
Радіологічний контроль
Сертифіковані матеріали
Неповторний аромат
Усунення домішок
Насичення смаку
Середній випал


Лідер продажу!
Торцева дошка обробна дубова 42 см
Торцева дошка обробна дубова 42 см
дошка дуб 80-100 років
645 грн
Лідер продажу!
Торцева дошка обробна дубова 50 см
Торцева дошка обробна дубова 50 см
дошка дуб 80-100 років
775 грн
Лідер продажу!
Торцева дошка обробна дубова 35 см
Торцева дошка обробна дубова 35 см
425 грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)