Штир для діжки

Штир для діжки — виріб, призначений для проколювання капусти під час засолювання. Технологічний процес приготування квашеної капусти вимагає періодичного проколювання листів або овочевої суміші, що дозволяє позбутися від вуглекислого газу. Він накопичується в вмісті бочки. Порушення технології призводить до того, що приготована капуста не буде володіти потрібними смаковими якостями. 

Які бувають штирі для діжки?

Штирі для діжки розрізняють по довжині, матеріалу виготовлення. Компанія БонПос спеціалізується на виготовленні аксесуарів з довжиною, яка дозволяє квасити капусту в ємностях різного об'єму. У нашому каталозі запропоновані штирі довжиною:

  • 25 см  — для діжок від 5 до 30 літрів;
  • 35 см — для діжок об'ємом 30-50 літрів;
  • 50 см — для діжок об'ємом 50-70 літрів;
  • 70 см — для діжок об'ємом 100, 200 літрів. 

Різноманітність асортименту сприяє вибору виробу потрібного формату.

Які бувають особливості штирів для діжки? 

Для виготовлення штирів для діжки відбираємо натуральний дуб, віком від 80 років. Цей матеріал ідеальний для аксесуарів, використовуваних при засолюванні продуктів. Він володіє такими характеристиками як:

  • довговічність;
  • стійкість до розтріскування;
  • антибактеріальність.

Завдяки антисептичним характеристикам, дубовий штир вважається ідеальним рішенням. Натуральна деревина, яка відправляється у виробничий цех, проходить радіологічний контроль — наша продукція екологічно безпечна, не впливає негативно на організм людини. 

Досвідчені майстри БонПос відповідально ставляться до виробничого процесу, тому штирі не мають нерівностей. Виробництво виконується вручну, а на останньому етапі виконується шліфування, що виключає наявність шорсткостей, зазубенів. 

Для зберігання готової продукції використовуються добре провітрювані приміщення. Сучасна система кондиціонування сприяє підтримці потрібної температури в будь-який час року.   

Купити штир для діжки в Україні від виробника

Офіційний сайт компанії БонПос — найкраще місце для того, щоб купити штир для діжки в Україні від виробника. Наша компанія — досвідчений постачальник бондарних виробів. Ми працюємо з 2003 року, регулярно оновлюємо асортимент, пропонуючи товари з натурального дуба за доступними цінами без торгової націнки. У нас вигідно купувати бондарну продукцію у високоякісному виконанні.

Як купити штир для діжки?

Перед тим як купити штир для діжки на офіційному сайті компанії БонПос, виберіть виріб відповідної довжини. Оформлення замовлення з доставкою по Україні займає лічені хвилини — передбачена інтуїтивно зрозуміла форма.    

Пропонуємо доставку:

  • Новою Поштою — всі регіони;
  • Самовивіз — жителі Харкова та області;
  • Укрпоштою — всі регіони.

Терміни доставляння — кілька днів, в залежності від віддаленості населеного пункту Замовника від Харкова. Вартість доставки тарифікується перевізником.

Дубові бочки від виробника БонПос

Власне виробництво
Оперативна доставка
Ручна збірка
Радіологічний контроль
Сертифіковані матеріали
Неповторний аромат
Усунення домішок
Насичення смаку
Середній випал


Лідер продажу!
Штир дубовий 25 см
Штир дубовий 25 см
штир дуб 80-100 років
90 грн
Лідер продажу!
Штир дубовий 35 см
Штир дубовий 35 см
штир дуб 80-100 років
100 грн
Лідер продажу!
Штир дубовий 50 см
Штир дубовий 50 см
штир дуб 80-100 років
115 грн
Штир дубовий 70 см
штир дуб 80-100 років
145 грн
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)