Ковші і черпаки для лазні

Черпаки або ковші для лазні — предмети, необхідні для забору гарячої води з ємності або поливу каменів. Аксесуар зручний в застосуванні, може виготовлятися з різних деревних порід, з металу, комбінації матеріалів. Компанія БонПос акцентує увагу клієнтів на черпак з дуба і липи — кращих варіантах для саун і лазень як з естетичних, так і функціональних характеристик.

Які бувають черпаки або ковші для лазні?

Зазвичай обсяг ковша не перевищує 0,5-1 літр. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені черпаки:

  • дубові на 0,5 та 1 літр;

  • липові на 0,5 та 1 літр.

Конструкція виробу зручна для використання за рахунок ручки, розташованої перпендикулярно до ємності. Таке розташування мінімізує ризики появи опіків на руках під час забору гарячої води з великої місткості, поливу каменів в парильні.

Які бувають особливості черпаків або ковшів для лазні?

Компанія БонПос — виробник черпаків або ковшів для лазні з високоякісної натуральної сировини. У виробництво надходить дуб та липа, які пройшли радіологічний контроль, тому вироби абсолютно безпечні для здоров'я дітей та дорослих.

Збірка ковшів виконується вручну з дерев'яних сегментів однакової довжини та ширини. Конструкція доповнюється дном, обручами з нержавіючої сталі, що не піддаються корозії під впливом вологого середовища. При правильній експлуатації виробів з натуральної деревини вони тривалий час будуть незамінним атрибутом в лазневих процедурах.

Зберігаємо готові ковші або черпаки в приміщенні з оптимальним мікрокліматом, поставляючи покупцям якісні вироби. Наша бондарна продукція не тільки екологічно безпечна і функціональна, а й естетично приваблива.

Купити черпаки або ковші для лазні в Україні від виробника

Бажаючи купити черпаки або ковші для лазні в Україні від виробника, клієнти користуються послугами інтернет-магазину БонПос. Наші послуги актуальні для тих, хто хоче:

  • придбати високоякісну бондарную продукцію без посередників;

  • заощадити на покупці ковшів, зграй, запарників, інших виробів;

  • замовити аксесуари в необмеженій кількості;

  • оперативно отримати замовлення, проживаючи в будь-якому регіоні країни (за винятком окупованих територій).

Ми з 2003 року працюємо на ринку України, маємо штат досвідчених майстрів, які бездоганно володіють бондарним мистецтвом.

Як купити черпаки або ковші для лазні?

Вибравши сподобалися товарні позиції з каталогу, покладіть їх у кошик та оформіть замовлення — процедура займає кілька хвилин. Якщо замовлення оформлене до 16.00 в робочий день, відправка по Україні Новою Поштою, Укрпоштою здійснюється в той же день. Замовлення, оформлені після 16.00 — наступного робочого дня. Покупки, зроблені у вихідні дні, відправляємо в понеділок.

Терміни та вартість доставки залежать від логістичної компанії. Вартість розраховується відповідно до відстанны та ваги вантажу. Для покупців з Харкова доступне самовивезення з пункту видачі, який знаходиться за адресою: м Харків, Плеханівська 129/1.

Дубові бочки від виробника БонПос

Власне виробництво
Оперативна доставка
Ручна збірка
Радіологічний контроль
Сертифіковані матеріали
Неповторний аромат
Усунення домішок
Насичення смаку
Середній випал


Лідер продажу!
Ківш дубовий 0,5л
Ківш дубовий 0,5л
ківш, інструкція нержавіюча сталь
325 грн
Лідер продажу!
Ківш дубовий 1л
Ківш дубовий 1л
ківш, інструкція нержавіюча сталь
405 грн
Черпак липовий 0,5л
ківш, інструкція нержавіюча сталь
230 грн
Лідер продажу!
Черпак липовий 1л
Черпак липовий 1л
ківш, інструкція нержавіюча сталь
250 грн
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)